BİZ KİMİZ?

/
EVO BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
BİZ KİMİZ?

2010 yılından günümüze EVO Bilgi Teknolojileri olarak mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe yeralmaktayız. Dünyanın önde gelen Samsung, Apple, LG, Sony gibi markalarının akıllı telefonları ithalatını Amerika, İngiltere, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Hong Kong ve Singapur gibi ülkelerden gerçekleştirmekle birlikte kendi tasarımımız olan EVO RS serisi ürünleri RS6 ve RS6 Slim cep telefonlarının satışını sürdürmekteyiz.

Ayrıca satış sonrası hizmetler kapsamında yer alan Teknik Servis birimimiz ile ithalatını yapmış olduğumuz ürünlerin orjinal servis ve yedek parça temininin yanısıra diğer tüm marka ve modellerin mobil cihazlarına da tüm Türkiye çapında hizmet vermekteyiz. Teknik Servisimiz TSE-HYB yeterlilik belgesine sahip olup bu standartlara uygun şekilde hizmet vermektedir.

TEKNİK SERVİSİMİZ

Teknik Servisimizde hız ve müşteri memnuniyetini esas almakta ve buna bağlı olarak parça değişimi gerektirmeyen sorunlarda aynı gün ve saat içerisinde çözüm üretmekteyiz.

Teknik Servis Hizmet kapsamında, garanti şartlarını minimum standart olarak kabul ederek farklılık yaratan çözümler sunmaktayız.

MİSYONUMUZ

EVO Bilgi Teknolojileri olarak proaktif bir anlayış ile müşteri memnuniyeti odaklı olmak, ihtiyaç ve taleplere en hızlı ve kalıcı şekilde cevap vermek.

VİZYONUMUZ

Evo Bilgi Teknolojilerinin görünürlülüğünü arttırmak için müşteriye doğrudan dokunan iş ortaklarımızın sayısını arttırmak, ithalat ve satışını yaptığımız ürünlerin teknik servis hizmeti konusunda yaratıcı ve kalıcı çözümler sağlamayı hedeflemekteyiz.

MARKAMIZ

Evo Bilgi Teknolojileri olarak GSM sektöründe cep telefonu ithalatı yanısıra teknik servis ve uzman kadromuz ile kendi markamızı sektöre kazandırmış durumdayız. İlk olarak RS6 modelimizi 2013 yılında yaratarak akıllı telefon üretimi pazarına girdik. 2014 yılında ise RS6 Slim modelimiz ile yükselen çıkışımızı devam ettirmekteyiz. EVO Bilgi Teknolojileri olarak Android dünyasında, test edilmiş en iyi uygulamalar ile en güçlü ve hızlı cep telefonu modellerini üretip, kullanıcıların hizmetine sunmaya devam edeceğiz.

Evo Blog

Galaxy S8 satışları S7'yi katladı!
Galaxy S8 satışları S7'yi katladı!

Samsung, Galaxy S8 serisiyle tüketicilerin ilgisini ciddi anlamda...

Galaxy J7 için Android Nougat!
Galaxy J7 için Android Nougat!

Samsung,'un geçtiğimiz yıl kullanıcılar ile buluşturdu...

Xiaomi Mi 5s indirimde!
Xiaomi Mi 5s indirimde!

Fiyat performans oranı olarak en iyi modellerden biri olan Xiaomi Mi5...